Ak Parti'den Yozgat'ta gövde gösterisi! Büyük bir katılım sağlandı

Ak Parti'den Yozgat'ta gövde gösterisi! Büyük bir katılım sağlandı

AK Parti Yozgat, ilçe belediye başkan adaylarını tanıttığı toplantıda büyük bir katılımla bir araya geldi.

A+A-

AK Parti Yozgat, ilçe belediye başkan adaylarını tanıttığı toplantıda büyük bir katılımla bir araya geldi. Rıza Kayaalp Salonu'nda düzenlenen toplantıya AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan, AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altundaş, parti yönetimi, ilçe belediye başkan adayları ve yoğun bir vatandaş katılımı sağladı.

Toplantıda açıklanan ilçe belediye başkan adayları şu şekilde oldu: Kadışehri Şahabettin Aksoy, Çekerek Eyyüp Çakır, Yerköy Fatih Arslan, Akdağmadeni Feridun Daştan, Aydıncık Mustafa Tekçam, Boğazlıyan Gökhan Coşar, Çandır Mustafa Ertan Örgün, Çayıralan Şahin Şahiner, Yenifakılı Cevdet Aslan, Şefaatli Zeki Bozkurt, Sorgun Murat Gürbüz, Saraykent Ahmet Öçal, Sarıkaya Osman Gözan.

1-291.jpg

Milletvekili Süleyman Şahan, toplantıda yaptığı konuşmada, "Bugün burada birbirinden kıymetli belediye başkan adaylarımız ve teşkilatımızla sizlerin karşısındayız. Cumhurbaşkanımıza belediyeleri hediye etmeye hazır mıyız? Bizler göreve geldiğimiz ilk günden beri kıymetli ağabeyim Abdülkadir Akgül ile beraber biz size bir söz verdik. Gece durmadan gündüz yorulmadan Yozgat için, belde ve belediyelerimiz için çalışacağız diye söz verdik. Bizler sözümü tuttuk. Belediye başkan adaylarımız ve 22 belde başkan adayımız siz değerli Yozgatlılara ve Yozgat teşkilatlarımıza emanet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Milletvekili Abdulkadir Akgül ise konuşmasında heyecan, coşku, inanmışlık ve davaya sadakatin önemine vurgu yaparak, "Yozgat Cumhur'un sarsılmaz kalesidir. AK Parti Yozgatlının yuvasıdır. Recep Tayyip Erdoğan Yozgatlının gönlündedir. İnşallah 1 Nisan sabahı zafer bizlerin olacaktır. Bizler emanetlerimizi geri almak için hazırız. AK Parti Belediyeciliğini yeniden hâkim kılmak için adaylarımız hazır ve kararlı" dedi.

2-531.jpg

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altundaş da toplantıda yaptığı konuşmada, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, küstürmeden bütün teşkilatlarıyla hizmeti vermeye talip olduklarını ifade etti. Adaylara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Toplantıda ayrıca, AK Parti'nin hizmet anlayışı, geçmiş dönemdeki başarıları ve gelecek hedefleriyle ilgili detaylı bilgiler de paylaşıldı. Aday tanıtım toplantısı, katılımcıların coşkulu destekleriyle son buldu. AK Parti'nin Yozgat ilçelerindeki iddialı adayları, önümüzdeki yerel seçimlerde parti için büyük bir başarı elde etme hedefiyle kampanyalarına başlamış durumda.

İlgili Haberler