Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: Tarihi yeniden yaşadık

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: Tarihi yeniden yaşadık

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile birlikte Çanakkale şehitlerini ziyaret etti.

A+A-

Dünyanın en modern ordularına karşı iman gücüyle, son nefesine kadar mücadele veren ecdadımızın huzurunda olduklarını söyleyen AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, etkilenmemenin elde olmadığını ifade etti.

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın. TBMM Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop'la varlıkla yokluk mücadelesi verdiğimiz, Türk tarihinin yeniden yazıldığı Çanakkale' deydik. Dünyanın en modern ordularına karşı iman gücüyle, son nefesine kadar mücadele veren Ecdadımızın huzurundaydık. Etkilenmemek elde değil. Tarihi yeniden yaşadık.  Rabbim bu millete tekrar İstikbal mücadelesi yaşatmasın. Rabbim aziz vatanımızı ilelebet payidar kılsın. Vatan bize emanet. Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin ruhu şad, mekânı cennet olsun. Rahmet ve minnetle" dedi.