Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: Daha kaliteli hizmet sunulacak

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: Daha kaliteli hizmet sunulacak

Yusuf Başer, Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Bozok Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin “Afiliasyon” haline getirildiğini belirterek, bu şekilde vatandaşlara daha kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulacağını söyledi.

A+A-

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Bozok Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin “Afiliasyon” haline getirildiğini belirterek, bu şekilde vatandaşlara daha kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulacağını söyledi.

yusuf-baser-dis-sagligi-merkezi.jpg

Milletvekili Yusuf Başer, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemiz ile Yozgat Bozok Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültemizi “Afiliasyon” haline getiriyoruz.

Diş Hekimliği Fakültemizin kıymetli hocaları Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemizde de muayene yapabilecek. Gerekli protokollerin yapılması için Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve Diş Hekilimkiği Fakültemizin Dekanı Sn. Prof.Dr. Nilüfer Çelebi ile birlikte Sağlık Bakan Yardımcımız Sn. Prof. Dr. Sabahattin Aydın ile görüştük.Yozgat’ımıza hayırlı olsun.”