AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan Kadışehri’nde

AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan Kadışehri’nde

AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

A+A-

AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, ilçe ziyaretlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. Son olarak Kadışehri ilçesini ziyaret eden Şahan, AK Parti ilçe teşkilatıyla birlikte bir dizi önemli kurumu ziyaret etti.

egitim-degerlendirildi-1.jpg

Kadışehri ilçesindeki programı kapsamında Milletvekili Şahan, Kadışehri Belediyesi, Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Devlet Hastanesi, İlçe Müftülüğü, Tarım Kredi Kooperatifi ve Pancar Kooperatifi'ni ziyaret etti.

Özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyareti sırasında Şahan, yetkililerden ilçenin eğitim durumu hakkında bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy ile eğitim alanında fikir alışverişinde bulunan Şahan, kendilerine hoşgörülü karşılamalarından dolayı teşekkür ederek, eğitim çalışmalarında başarılar diledi.

Milletvekili Süleyman Şahan'ın ilçe ziyaretleri, yerel hizmetlerin ve ihtiyaçların tespiti için önemli bir platform oluşturuyor. AK Parti'nin Yozgat Milletvekili olarak Şahan, ilçeleri yakından tanıyarak vatandaşların sorunlarına daha etkin çözümler bulma konusundaki kararlılığını sürdürüyor.