Ak Parti Yozgat Milletvekili Bozdağ'dan Kocaeli Yozgatlılar Federasyonuna ziyaret

Ak Parti Yozgat Milletvekili Bozdağ'dan Kocaeli Yozgatlılar Federasyonuna ziyaret

Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Erol Akalın; Kocaeli’nde ziyaretlerde bulunan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’a; Kocaeli’nde ki Yozgatlılar hakkında bilgi verdi.

A+A-

Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Erol Akalın; Kocaeli’nde ziyaretlerde bulunan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’a; Kocaeli’nde ki Yozgatlılar hakkında bilgi verdi. Akalın, üzerine 66 ve Saat kulesi işlenmiş özel seramikten oluşan plaket takdim etti.

Federasyon Başkanı Erol Akalın, ‘Kocaeli’nde çok sayıda Yozgatlı var ancak temsil makamında Yozgatlı sayımız çok az. Biz, federasyon olarak temsil noktasında Yozgatlı hemşerilerimizin daha çok olması için gayret gösteriyoruz. Bu nedenle Yozgatlıları bir araya getirmek amacıyla federasyon kurduk. Yaptığımız etkinliklerle de Kocaeli’nde ses getiren bir federasyon olduk. “dedi.

Birlik ve beraberlik mesajı veren Bozdağ ise, temsil noktasında daha çok Yozgatlının olması için federasyonlara ve derneklere çok görevler düştüğünü belirterek, federasyon başkanı Erol Akalın’a teşekkür etti.

Yeniufuk