Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adayı Darımla: Hizmet şiarımızdır

Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adayı Darımla: Hizmet şiarımızdır

Ak Parti teşkilatları içerisinde değişik görevlerde bulunan Yozgat Milletvekili aday adayı Adem Darımla,” İnsanımızı tanıyorum, hizmetin de nasıl geldiğini, nereden geleceğini, nasıl sürdürüleceğini biliyorum” dedi.

A+A-

Ak Parti teşkilatları içerisinde  değişik görevlerde bulunan Milletvekili aday adayı Adem Darımla,” İnsanımızı tanıyorum, hizmetin de nasıl geldiğini, nereden geleceğini, nasıl sürdürüleceğini biliyorum” diyerek, parti misyon ve vizyonu çerçevesinde hizmet edeceğini söyledi.

28.yasama dönemi milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den aday adayı olan eski ilçe başkanı ve İl genel meclisi üyesi Adem Darımla, temayül ve mülakatların ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Darımla, “Yozgat’ımızın   topyekun olarak gerekli hizmeti alması için Yozgat- Ankara arasında köprü olacağım, insanımızla gönül köprüsünü kuracağım. Cumhuriyet öncesinden beri vilayet olan kadim şehrimizin sınai, zirai ve sosyo- kültürel açıdan gelişip kalkınması  ana dersimiz olacak. İlimizin; güçlü, zayıf, fırsat ve tehdit yönlerini SWAP analizini de göz önünde bulundurarak, hizmet edeceğim ve hizmeti şiar edineceğim.” diye konuştu.

Yeniufuk

İlgili Haberler