AK Parti Yozgat İl Başkanlığı’nda istişare toplantısı yapıldı

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı’nda istişare toplantısı yapıldı

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı’nda, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’in katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi.

A+A-

Başer’in katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti olarak millete hizmet noktasında çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ifade etti.

TEŞKİLATLARA BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, il, ilçe, kadın ve gençlik kolları teşkilat başkanlarının katıldı.

Ak Parti’nin Yozgat’taki teşkilat faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, ileriye dönük yapılması planlanan çalışmalar konuşulurken, İstişare toplantısına katılanların görüş, öneri ile temennilerini paylaştı.

Toplantıya daha sonra katılan AK Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Büyük Türkiye yolunda memleket sevdasıyla gayret gösteren teşkilat mensuplarına başarılar dileklerinde bulundu.

HEDEF 2023 VE 2071

Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer, AK Parti olarak millete hizmet noktasında çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Milletimizin dertleri ile dertlenmeye, sevinçlerini paylaşmaya devam ediyoruz. 2023’ü, 2071’i hedefleyen politikalar belirliyoruz, bu doğrultuda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“YOZGAT’IN BEKLENTİLERİ YÜKSEK”

AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, bu tür toplantıları sık sık yaparak, teşkilat yapılanmaları daha güçlü tutmayı amaçladıklarını söyledi. Başer, Yozgat'ın beklentilerinin yüksek olduğunu belirterek, bu beklentilere güçlü teşkilatlarla cevap verebileceklerini ifade etti.