Ak Parti Yozgat İl Başkanı Başer muhalefet partilerini topa tuttu!

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Başer muhalefet partilerini topa tuttu!

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, AK Parti hükümetleri döneminde Yozgat’a büyük yatırımlar yapıldığını ve devam eden projelerin olduğunu belirterek, muhalefet partilerinin Yozgat’a dair bir projelerinin olmadığını söyledi.

A+A-

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, AK Parti hükümetleri döneminde Yozgat’a büyük yatırımlar yapıldığını ve devam eden projelerin olduğunu belirterek, muhalefet partilerinin Yozgat’a dair bir projelerinin olmadığını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  Yeniufuk Gazetesi'ni ziyaret etti.

Ak Parti'nin çalışmalarını değerlendiren İl Başkanı Başer, pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntıların, birlik, beraberlik içerisinde bütün sorunların üstesinden geleceklerini ifade etti.

Başkan Başer, “Dünya ülkelerinde ve Türkiye’mizde 2 yıldır devam eden Kovid-19 salgınıyla mücadelede ülkemizi diğer ülkelerle kıyasladığımızda Allah’a şükür ülkemiz onlardan iyi durumdadır. Bu süreçte ülkemiz ihracını artırmış ve üretimini durdurmamıştır. Elbette bu Kovid-19 salgınında etkisiyle sıkıntılarımızın bir maliyeti oldu. Bu maliyet, belediyelerimizin ve hükümetimizin destekleri ile belli bir yere kadar geldi. Bizler sürekli sahada vatandaşlarımızla beraberiz. İl Başkanı olarak vatandaşlarımızın ve şehrimizin sorunlarını il başkanları toplantısında bizzat Sayın Cumhurbaşkanımıza aktardık. Devam eden ve yapılması planlanan projelerin takibini yapıyoruz ve ilimizle ilgili sorunları Cumhurbaşkanımıza ulaştırıyoruz.”dedi.

MUHALAFET PARTİLERİNİN YOZGATLA İLGİLİ PROJELERİ YOK

“Muhalefet partili arkadaşlarımıza soruyorum Yozgat’la ilgili projeleriniz nelerdir, hangi projeyi getireceksiniz diye sorduğumda diyecek bir şeyleri yok” diyen Başkan Yusuf Başer, “Hükümetimiz şehrimize yapılması gereken her şeyi yapıyor. Bugün baktığımızda Türkiye’nin ilk şehir hastanesi Yozgat’ımıza yapıldı. Bunun yanı sıra Yozgat’ımıza yapılan önemli yatırımlardan, Adalet Eğitim Merkezi, Diyanet Eğitim Merkezi, Havalimanı inşaatımız hızla devam ediyor. Hızlı Trende inşallah yakın bir tarihte açılmasıyla şehrimiz ulaşım yönüyle de büyük bir avantaj sağlamış olacak. Hastanemizle ilgili hekim açığı konusunu, Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay Bey’e Anayasa Komisyonu Başkanı Sayın Bekir Bozdağ’a ve Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer Bey’e ilettik. İnşallah hekim açığı sorununu da ortadan kaldıracağız. Amerika’da bağımsız bir kuruluş, şehrimize gelerek Şehir Hastanemizde yaptığı incelemelerin ardından hastanemizi Türkiye’de ve Avrupa’da en iyi dijital hastane seçti. Bu büyük bir başarıdır ve bu vesile ile Hastane Başhekimi Sayın Mustafa Kozan ve tüm ekibini ayrıca bir kez daha tebrik ediyorum. Biz elimizden geldiğince şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için mücadelemizi sürdüreceğiz. Bunu yaparken de tüm kurum ve kuruluşlarımız, il yöneticilerimizle ve basınımızla istişare halinde olarak, en iyi hizmeti, yatırımı, istihdamı nasıl şehrimize kazandırırız diye gayret sarf edeceğiz. İnşallah buna yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”diye konuştu.