Ak Parti Yozgat İl Başkanı Başer: Gün yeniden yollara düşme günüdür

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Başer: Gün yeniden yollara düşme günüdür

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ünal ve İl Teşkilatı üyeleri ile birlikte AK Parti Çayırlan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

A+A-

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, 2002 yılında Türk milletinin umudu olarak yola çıkan ve millete hizmet yolunda kendisini vatanı ve milletine adayan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Günün yeniden yollara düşme günü olduğunu söyledi.

AK Parti Çayıralan İlçe Başkanı Şahin Şahiner ve ilçe yönetimi ile teşkilat çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunan İl Başkanı Başer, “Yozgat’ımız ve ilçelerimizde AK Partimizin  şahlanışını hep birlikte sağlayacağız. AK Parti’ye ve Sayın Cumhurbaşkanımıza halkımız güveni ve sevgisi artarak devam ediyor. Bizlere düşen görev bu sevgiye ve güvene layık olarak yılmadan, yorulmadan ve usanmadan gece gündüz çalışmaktır. Siyasi hayatımızı 2023 yılında yapılacak seçimleri yeni bir milat olarak görmek ve buna göre hareket etmektir. Ak Parti kurulmadan önce bazı yatırımlar yarım kalmış kaynak bulamamaktan dolayı adeta çürümeye terk edilmişti. 2002 yılında Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan AK Parti ile ilimiz ve ilçelerimiz hizmete kavuştu. Örnek verecek olursak Yozgat’ımızda Rehabilitasyon Merkezinin ek binasını tamamlamak, İl Emniyet Müdürlüğümüzün binası bunlar yarım kalan ve tamamlanamayan yatırımlardı. Şimdi sadece Yozgat’a yapılan yatırımları hizmetleri saymakla bitiremeyiz. Elbette yeni yatırımlar ve istihdam alanlarının oluşması için hep birlikte gayret sarf edeceğiz. Yozgat’ımız için bir şans olarak gördüğümüz Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Bey başta olmak üzere, bugüne kadar şehrimize büyük hizmetlerin gelmesinde imzası bulunan Adalet Eski Bakanımız ve Anayasa Komisyonu Başkanımız Sayın Bekir Bozdağ ve değerli Milletvekilimiz Yusuf Başer ve bizler hep birlikte azim ve kararlıkla yılmadan yorulmadan çalışarak şehrimizin kalkınması için gayret edeceğiz.”diye konuştu.

İl Başkanı Başer, İlçe Teşkilatı ziyaretinin ardından İlçede geçmiş dönem İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Bülent Akpınar, Arif Akpınar ve Zafer Yücel’i ziyaret etti. Başkan Başer, ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamını ileterek  teşekkür belgesi takdim etti.  Eski ilçe başkanları ziyaretinin ardından Çayıralan Esnafspor kulübünü ziyaret eden Başkan Başer, sporcularla bir süre sohbet ederek, Bal Liginde başarılar diledi. Daha sonra bir şehit ailesini ziyaret eden Başkan Başer, şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini belirterek, şehit aileleri başlarının tacı olduğunu ifade etti.