Ak Parti Yozgat İl Başkanı Başer: Bu çok önemli bir mesajdı

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Başer: Bu çok önemli bir mesajdı

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Yozgat’ın rekor oyla Erdoğan’a destek verdiğini belirtti.

A+A-

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Yozgat’ın rekor oyla Erdoğan’a destek verdiğini belirterek, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Yozgat’ımızda da Cumhurbaşkanımız hakikaten seviliyor. Sadece Yozgat için değil tüm Türkiye için, dünya mazlumları için gerekli olduğunu biliyoruz.”dedi.

İl Başkanı Yusuf Başer, Yozgatlı hemşerilerine teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı: “Yozgatlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 21 yıldır Cumhurbaşkanımızın Yozgat’a yaptığı hizmetlerin karşılığı olarak Yozgatlı da tüm seçimlerde Cumhurbaşkanımıza gerekli her türlü desteği verdi. Son seçimde de hem Milletvekilliğinde sayıyı düşürmedi, hem de yüzde 76 oy oranı ile Türkiye 4’üncüsü olduk. Bu çok önemli bir mesajdı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Yozgat’ımızda da Cumhurbaşkanımız hakikaten seviliyor. Sadece Yozgat için değil tüm Türkiye için, dünya mazlumları için gerekli olduğunu biliyoruz. Ben değerli hemşehrilemize Türkiye yüzyılında yeni bir başlangıca destek verdikleri için Yozgat halkına sonsuz teşekkür ediyorum. Yozgat olağanüstü bir başarı göstererek tüm teşkilatlarımız ile birlikte Yozgat halkı yüzde 76,2 ile Türkiye dördüncüsü yaptı. Cumhurbaşkanımız da 21 yıldır Yozgat’ımıza çok değerde hizmetler yaptı, biz de bu hizmetlerin karşılığını oy olarak verdik. İlk Şehir Hastanesinin Yozgat’a yapılması, Yüksek Hızlı Trenimiz diğer yapılan hizmetlere bakıldığında Yozgat diğer illere göre pozitif ayrımcılık aldı. Cumhurbaşkanımız Yozgat’ı seviyor, Yozgatlı da bu sevgisine rekor oy vererek gösterdi. İnşallah bundan sonra çalışmalarımız artarak devam edecektir. Teşkilat olarak omuzlarımızdaki yükün daha da arttığı bilincindeyiz. İnşallah bu çalışmalarımız önümüzdeki süreç içerisinde artarak devam edecektir.”

Yeniufuk