Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanları Yozgat'ta toplandı

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanları Yozgat'ta toplandı

Ak Parti Yozgat İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından ilçe kadın Kolları toplantısı düzenlendi.

A+A-

Bilal Şahin Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Celal Köse, Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Ak Parti Kadın Kolları Yozgat İl Başkanı İlknur Ünal, Gençlik Kolları İl Başkanı Yaşar Taşdemir, ilçe kadın kolları başkanları katıldı.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, Kadın kolları olarak biz başarımızı samimiyet iyi niyet ve hakkaniyet ölçülerinde çalışmaya ve hizmet vermeye borçluyuz. En önemlisi de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın kadınlarımıza verdiği önceliklere bizler sahip çıkararak başarıyı yakalarız” diye konuştu.

Ünal, Allah bizi Cumhurbaşkanımız ve milletimize mahcup etmesin, temel dileğimiz budur. Türkiye’de kadın siyaseti dendiğinde bugüne kadar, özellikle son 20 yıldır yaptıklarımız; işte Anayasa’daki değişikliklerimiz, Türk Ceza Kanunundaki değişikliklerimiz, İş Kanunundaki değişikliklerimiz, işte bu salonu dolduran kadınlarımızın coşkusu ve enerjisiyle, bununla beraber Sayın Cumhurbaşkanımızın bu ekibe güveni ve ilk 2002 seçim beyannamesinde ilan ettiği gibi kadının siyasal ve ekonomik olarak güçlendirilmesi, kadına yönelik şiddetle mücadeledeki kararlılığıyla bugüne kadar oluşan 20 yıllık birikimi oluşturduk. ” ifadelerini kullandı.

Ünal daha sonra, aylık İlçe Kadın Kolları Başkanları Toplantımıza İl Başkanı Yusuf Başer, Belediye Başkanı Celal Köse ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir’e toplantımıza katılarak bizlere destek veren, moral ve motivasyonumuzu arttırıcı konuşmalarda bulunan kıymetli başkanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor “Daha Adil Bir Dünya Mümkün “ isimli kitabını ilçe başkanlarımıza hediye eden Milletvekilimiz Yusuf Başer beye teşekkür ediyorum. dedi. 

Yeni Ufuk

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.