Ak Parti İl Başkanı Yusuf Başer: Tüm çabamız daha güçlü Yozgat için

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Başer: Tüm çabamız daha güçlü Yozgat için

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Türkiye’nin AK Parti ile büyük bir değişim yaşadığını belirterek, bu değişimden Yozgat'ın da payını olduğunu söyledi.

A+A-

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Türkiye’nin AK Parti ile büyük bir değişim yaşadığını belirterek, bu değişimden Yozgat'ın da payını olduğunu söyledi.

AK Parti Yozgat İl Teşkilatı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

12012022-61deef337168d-default.png

YEREL BASIN ÖNEMLİ

AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde basın mensupları ile bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Yerel basının yaşadığı sıkıntıları ve çözüm önerileri üzerinde fikir alışverişi bulunduklarına değinen İl Başkanı Başer, sorunların çözümü için de gerekli girişimlerde bulunacaklarını ifade etti.

Yerel basının ayakta ve güçlü kalmasının Yozgat’ın gelişimi açısından da önemsediklerini aktaran İl Başkanı Başer, bu sektörde onlarca insanın çalıştığına vurgu yaptı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başta olmak üzere Milletvekillerine de sorunların iletildiğine dikkat çeken İl Başkanı Başer, çözümler noktasında çalışmalar yapacaklarını belirtti.

YOZGAT’A HİZMET YAĞDI

AK Parti İl Başkanı Başer, 2001’de kurulan ve 2002’de iktidara gelen AK Parti’nin Türkiye’ye değişimi yaşattığını söyledi. Türkiye genelinde başlatılan yatırım hamlesinden Yozgat’ın da üzerine düşen payı aldığına vurgu yapan İl Başkanı Başer, eğitim, sağlık, turizm, ulaşım yatırımlarının dikkat çekici olduğunun altını çizdi.

Yozgat ekonomisine direkt etki edecek bir çok yatırımın da açılışa hazır hale getirildiğini söyleyen İl Başkanı Başer, bu yatırımların katkılarının kısa sürede kente yansıyacağını inandığını vurguladı.

HİZMET SEVDASI

İl Başkanı Başer, “AK Parti olarak eser siyaseti yapıyoruz. 2002 yılından bu yana Yozgat’a önemli yatırımlar sağladık. Yerel ve genel hizmet ve yatırımlarımız devam edecek. AK Parti hükümetlerimizin 2002'den beri bütün ilçelerimizde çok büyük hizmetleri oldu. Biz bu hizmetleri halkımıza anlatıyoruz” dedi.

AK Parti'nin Yozgat'a üniversite, şehir hastanesi, hızlı tren, havaalanı gibi çok önemli yatırmalar yaptığını ve yapmaya da devam ettiğini aktaran İl Başkanı Başer, Diyanet Eğitim Merkezi, Adalet Eğitim Merkezi, Adli Tıp, Türkiye'de az sayıda ilde olan yatırımlar olduğuna dikkat çekti. Hızlı trende test sürüşleri devam ettiğini hatırlatan İl Başkanı Başer, en kısa sürede yolcu seferlerine başlayacağını, havaalanında da çalışmaların devam ettiğini belirtti.

İl Başkanı Başer, “2002’deki aynı aşk, heyecan ve inanç ile huzur, istikrar ve güvenin adresi olmaya devam ediyor. 2023 hedeflerimize de aynı doğrultuda ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Yozgat’ta saha çalışmalarımızı günden güne daha da artırarak sürdürmeyi planlıyoruz. 2023 seçimlerine kadar önümüzde yaklaşık iki yıllık bir süreç var. Bu zamanın her gününü, her anını en verimli, en etkili bir şekilde değerlendirmek için çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz” diye konuştu.

Yozgat Hakimiyet

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.