Ak Parti İl Başkanı Başer: Ortak paydamız Yozgat

Ak Parti İl Başkanı Başer: Ortak paydamız Yozgat

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, şehrin gelişmesi ve kalkınmasına yönelik çalışma içerisinde olduklarını belirterek, ortak paydanın Yozgat olduğunu söyledi.

A+A-

Ak Parti İl Başkan Başer: Ortak paydamız Yozgat

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, şehrin gelişmesi ve kalkınmasına yönelik çalışma içerisinde olduklarını belirterek, ortak paydanın Yozgat olduğunu söyledi.

İl Başkanı Başer, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilde faaliyetini sürdüren Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

İl Başkanı Yusuf Başer, STK ziyaretleri kapsamında; Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başkanı Sinan Çelik,  Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Uğur Bektaş, Memur Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Yozgat Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli,  Bozok Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Şenol Ayaroğlu ve Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşgun’u makamlarında ziyaret etti.

Başkan Başer, ziyaretlerde yaptığı konuşmada birlik beraberlik vurgusu yaparak, ortak paydanın Yozgat olduğunu söyledi.

Irak’ın Kuzeyindeki Gara’da hain terör örgütü PKK tarafından şehit edilen asker ve polislerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine ve Türk milletine başsağlığı dileyen Başkan Başer, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Başer, “Yüreğimiz yanıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz şehitlerimizin kanını yerde koymadı bundan sonrada koymayacaktır. Hain terör örgütünü lanetliyorum.”dedi.

Yozgat’ın gelişmesi ve kalkınmasını hep birlikte sağlayacaklarını vurgulayan Başken Başer, “STK’lar bir şehrin gelişmesi ve kalkınmasında önemli bir misyona sahiptir. Bu bakımdan AK Parti Yozgat İl Başkanlığı  olarak bizler istişareye büyük önem veriyoruz. Şehrimizin gelişmesi ve kalkınmasın yönelik yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalarımızda siyasilerimiz, il yöneticilerimiz, STK temsilcilerimiz, işadamlarımızla hep birlikte diyalog içerisinde istişare ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile STK başkanlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

STK başkanları da ziyaretlerinden dolayı Başkan Başer’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.