Ahmet Gökhan Ak Parti Yozgat Teşkilatlarını heyecanlandırdı!

Ahmet Gökhan Ak Parti Yozgat Teşkilatlarını heyecanlandırdı!

Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Gökhan için parti binasında görev tebliğ merasimi gerçekleştirildi.

A+A-

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Gökhan için parti binasında görev tebliğ merasimi gerçekleştirildi.

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, yaptığı konuşmada, Merkez İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Gökhan’a görevinin hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.

akp-4-1-scaled.jpg

Başkan Başer, “Kürşat Kılıç’tan boşalan ilçe başkanlığına Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri ile teşkilat başkanımızın olurları ile yeniden ilçe başkanımız atandı. İlçe başkanımız Ahmet Gökhan Bey’e tekrardan hayırlı uğurlu olsun diyorum başarılar diliyorum. Önceki dönemde emeği geçen Kürşat Kılıç kardeşimize de çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun güzel hizmetlerimiz oldu. Bu kalabalığı görünce iştahımız kabardı teşkilatlarımıza haber vermeden sadece bugün bu kalabalık oluyorsa Ak Parti inşallah salonlara sığmıyor.”dedi.

AK PARTİ YOLUNA HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

“Yozgat’ta fitne ve yalan siyasete rağmen Ak Parti yoluna hızlı bir şekilde devam ediyor” diyen Başkan Başer, “Bugünde sevindirici bir olay ile karşılaştık.TURKOVAC aşısını Yozgat’ta ilk defa uygulandığının haberini aldık, yine gençlik ve kadın kolları başkanımız TURKOVAC aşısını olanlardan birisi oldu. Ak Parti ilkleri yaşatıyor TURKOVAC ile birlikte dünyada 10 ülke arasında aşıyı bulan ülkelerden birisi oldu. Yozgat’a yapılan hizmetleri saymaya gerek yok bundan sonra da inşallah yerli otomobilimizle TURKOVAC’la İHA’mızla SİHA’mızla dünyada yenilik katıyoruz. Yozgat’ımız Kovit’den dolayı tüm Türkiye olduğu gibi Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de yaşandı ama bu Kovit’den dolayı yaşanan sıkıntı Cumhurbaşkanımızın riayetli tavırları ile yeniden gündeme oturdu. Dünyada da Türkiye’miz en az etkilenen birisi oldu. Türkiye artık dış ülkelere bir hastasını uçakla aldırabilen ülke olduğu gibi dünyada sayılı ülkeler arasına girdi Kovit’den de en az etkilenen ülke olduk partimizle ne kadar gurur duysak azdır. Bu aşamadan sonra da Yozgat’ımızla Türkiye’mizle tüm teşkilatlarımızla belediyemiz kadın ve gençlik kollarımızla tüm yönetim kurulumuzla inşallah yeni atanan arkadaşımızla birlikte yeniden hızlı atağına devam edeceğiz. Ahmet Gökhan kardeşimize hepinizin adına hoş geldiniz diyorum hayırlı olsun inşallah birlikte başaracağız Yozgat’ımız çok güzel hizmetleri almaya devam ediyor diğer illere gittiğimiz zaman Yozgat’ı maalesef kıskanıyorlar Yozgat’ta yapılan hizmetleri bu birlik ve beraberliğimizi inşallah daha da çok hizmetin gelmesine vesile olacaktır. Son broşürümüz oldu ana kademe ve gençlik kolları, kadın kollarımızla ilçelerimizle 21 bin 550 haneye ulaştık kadınlarımızla gençlerimizle inanın tek tek kapı kapı gezerek Cumhurbaşkanımızın tebliğini kendilerine ulaştırma imkanımız oldu. Gördüğümüz tablo şuydu Yozgatlı Ak Partiden memnun inşallah Yozgatlıya gereken her türlü katkı ve hizmeti bundan sonra da hızla yapacaktır.”dedi.

akp-2-2-2048x1365.jpg

Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan ise, kendisinin de yıllardır AK Parti teşkilatında görev almış birisi olarak Merkez İlçe Başkanlığına atanmasının kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

Başkan Gökhan, “Kurucu Merkez İlçe Başkanımız Celal Köse başkanımla çalışma imkanımız oldu bundan dolayı çok büyük onur ve gurur duyuyorum kendilerinden çok istifade ettik Allah kendilerinden razı olsun. Sonrasında Merkez ilçe başkanımız Musa Halıcı ile, sonrasında Merkez ilçe Başkanımız İskender Nazlı ile çalışma fırsatı bulduk. Ben içinizden gelen teşkilat mensubu bir kardeşinizim ve bu masalarda bu sandalyelerde çok oturduk o eski günlerimizde şuanda canlandı. Dün üç arkadaşımızla birlikte genel merkezimize davet edildik, birbirinden kıymetli aday arkadaşlarımız vardı. Şimdi birlikte de beraber aranızdayız. Sinan Alp Ertürk, Şükrü Yalman ve Salih Altuntaş vardı onlarla birlikte genel merkezimize davet edildik. Genel merkez teşkilat başkanlığımızın yapmış olduğu değerlendirmeler neticesinde ve istişareler sonucunda karar tarafımıza tevdi edildi. Rabbim hayırlı ve mübarek eylesin inşallah bizleri mahcup etmesin. 2023 ve 2024 seçimlerinde inşallah Cumhurbaşkanımız Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha güzel ve daha gelişmiş bir ülkemizin mücadelesini ortaya koymak durumundayız. Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde, büyük bir heyecan ve coşkuyla Artık ilk günkü aşkla ve şevkle daha da çok çalışmanın vaktidir. Yolumuz açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Her şey Türkiye için, Her şey Yozgat için. İlk günkü aşkla, Durmak yok yola devam.”ifadelerini kullandı.

akp-1-2-2048x1365.jpg
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’de Merkez İlçe Başkanlığına atanan Gökhan’ı tebrik ederek, “6. Merkez ilçe başkanlımızın göreve başlaması münasebetiyle birlikte buradayız. Şahsım ve arkadaşlarım belediyemiz adına Ahmet Gökhan kardeşime başarılar diliyorum. Genel merkezimizden pek çok ekip Yozgat’ta 3 hafta boyunca gerekli incelemelerde bulundu. Pek çok değerli arkadaşımız vazifeye layık arkadaşlarımızla görüştüler. Bu davada bende varım diyen bende bu başkanlığı yaparım bende partimize katkıda sunarım diyen pek çok arkadaşlarımızla görüştü ama sonuç itibariyle genel merkezimiz 4 arkadaşımızı davet etti. Cumhurbaşkanımızın olurları ile teşkilat başkanımızın talimatları ile Ahmet Gökhan kardeşimiz bu göreve atandı. Ahmet Gökhan bey önceki arkadaşlarımız gibi bu göreve layık bir arkadaşımız kendisi benim il başkanlığım dönemimde de İl başkan yardımcılığımı yapmıştı. Daha öncesinde Merkez ilçe’de teşkilat başkanlığı yapmış çeşitli görevlerde bulunmuş partimizde içimizde olan bir arkadaşımız. İnşallah Ahmet Gökhan ve ekibi ile birlikte biz partimizi daha da ileriye götürmek 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımızı o koltuğa tekrar seçtirmek için elimizden gelen çabayı gayreti göstereceğiz. Ahmet Gökhan bey’in kuracağı yeni ekip ile Belediyemiz, İl Başkanlığımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımız koordineli bir şekilde partimizin burada yenide ihyası yeniden canlanması ve bir sonra ki seçimlere de daha iyi hazırlanması da her türlü desteği maddi manevi vereceğimize de ifade etmek istiyorum.”diye konuştu.

akp-7-1-2048x1365.jpg

Yeniufuk

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.