Adaletli İşçi Sendikası Yozgat İl Başkanı Asım Çelikel oldu

Adaletli İşçi Sendikası Yozgat İl Başkanı Asım Çelikel oldu

Adaletli İşçi Sendikası Yozgat’ta teşkilatlanma çalışmalarını sonlandırdı. Yozgat il başkanlığına işadamı Asım Çelikel atandı. Çelikel, evraklarını Adaletli İşçi Sendikası Genel Başkanı Adem Ünal’dan teslim aldı.

A+A-

Adaletli İşçi Sendikası Yozgat’ta teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı. Yozgat il başkanlığına işadamı Asım Çelikel atandı. Çelikel, evraklarını Adaletli İşçi Sendikası Genel Başkanı Adem Ünal’dan teslim aldı.

Adaletli İşçi Sendikası Genel Başkanı Adem Ünal ve Başkan Yardımcısı Ümit Kuz geçtiğimiz, hafta içerisinde Yozgat’a gelerek daha önce sendika genel merkezinden Yozgat İl Başkanlığına ataması yapılan Asım Çelikel’e evraklarını teslim etti.

Kendisi de Sorgun nüfusuna kayıtlı olduğunu belirten Adaletli İşçi Sendikası Genel Başkanı Adem Ünal, Yozgat İl Başkanı Asım Çelikel’in atamasının arından ziyarette bulunduklarını söyledi. Ünal, “Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarımızı bütün hızıyla sürdürüyoruz. Yozgat il başkanımızı da atamasının ardından ilk ziyaretimizi gerçekleştirdik. Hayırlı uğurlu olsun, rabbim utandırmasın.” İfadelerini kullandı.
Sendika hakkında da bilgi veren Genel Başkan Adem Ünal, “Sendikamızın adının Adaletli İşçi Sendikası koyduk ki her şey adaletli olsun istiyoruz. Çalışan üyelerimiz alın teriyle, helalinden kazandığı parayı almasını istiyoruz. Her zaman üyelerimizin yanında bir ve beraberlik içerisinde olmak istiyoruz” dedi.
Adaletli İşçi Sendikası Yozgat İl Başkanı Asım Çelikel ise “Sayın Genel Başkanımız Adem Ünal Ankara’dan teşrif ettiler. Kendileri tarafından bu göreve atanmış bulunmaktayım. Kendilerine teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Bugünden itibaren çalışmalarımız başlayacak inşallah. Sayın genel başkanımızın da söylediği gibi Yozgat’ta bütün resmi kurumlarda, özellikle hastanelerde çalışan personellerimiz, ilçelerimizde görev yapan temizlik işçileri ve güvenlikler de dâhil olmak üzere hiç bir kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Mağduriyetlerin karşısında mağdurların yanında duracağız. Elimizden gelen çabayı sarf ederek sayın Adem başkanımızın da söylediği üzere üyelerimizin bütün haklarını savunacağız. Sendikamızın memleketimize, öncelikle Yozgat’ımıza tüm ve Anadolu’ya hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Yeniufuk