9 Temmuz'dan bu yana ekipler peşindeydi!

9 Temmuz'dan bu yana ekipler peşindeydi!

Yozgat İli Kadışehri İlçesi Yavuhasan köyünde ikamet eden 16 yaşındaki Taner Yüksel, Afat Ekipleri ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı İz Sürme Timi ve İstihbarat Ekipleri müşterek aramasıyla bulundu.

A+A-

Yozgat İli Kadışehri İlçesi Yavuhasan köyünde ikamet eden 16 yaşındaki Taner Yüksel, Afat Ekipleri ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı İz Sürme Timi ve İstihbarat  Ekipleri müşterek aramasıyla bulundu.


Yozgat İli Kadışehri İlçesi Yavuhasan köyünde ikamet eden 16 yaşındaki Taner Yüksel, 9 Temmuz 2021 günü saat 23.00 sıralarında arkadaşları ile birlikte  köyün dağlık bölgesine, kayıp olan 1 adet büyük baş hayvanı aramaya gittikleri esnada arkadaşlarından ayrıldıktan sonra kayboldu.

Havanın karanlık olması sebebiyle dönüş yolunu bulamayan Taner Yüksel'i, Çekerek Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Afat Ekipleri ve İl Jandarma K.Lığı’na bağlı İz Sürme Timi ve İstihbarat  Ekipleri müşterek olarak aramaya başladı.

Yapılan arama faaliyeti sonucunda  kayıp çocuk 10 Temmuz 2021 günü saat 10.00 sıralarındaTokat İli Zile İlçesi sınır bölgesine yakın mevkide dere içerisinde  bulunarak ailesine teslim edildi.

Olay sonrasında 3 Şahsın Kadışehri Devlet Hastanesi Acil Bölümünde yapılan muayenesinin ardından taburcu edilirken, herhangi bir yaralanma olmadığı görüldü. 

Etiketler :