5 yıl önce Yozgat'ta görevi teslim aldı!  Araç filosuna 25 yeni aracı kazandırdı

5 yıl önce Yozgat'ta görevi teslim aldı! Araç filosuna 25 yeni aracı kazandırdı

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci liderliğindeki belediye, son beş yılda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla birlikte araç filosunu güçlendirdi.

A+A-

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci liderliğindeki belediye, son beş yılda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla birlikte araç filosunu güçlendirdi. Vatandaşlara daha etkili ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yapılan bu hamle, ilçeye modern bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.

5-yilda-25-yeni-arac-3.jpg

Başkan Ekinci, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek, Sorgun'u daha yaşanabilir bir yer haline getirebilmek için araç filomuza önemli takviyeler yaptık. Son beş yılda araç filomuza 25 yeni araç ekledik. İnsanı merkeze alan bir anlayışla, teknik imkanlarımızı artırarak ilçemizi daha çağdaş bir noktaya taşımaya gayret ediyoruz" dedi.

Belediye Başkanı, göreve geldikleri günden itibaren hizmet odaklı bir yaklaşım benimsediklerini vurgulayarak, "Göreve geldiğimizde belirlediğimiz hedefler doğrultusunda altyapıdan üstyapıya kadar tüm mahallelerimizde yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Bu süreçte araç filomuzu da güçlendirerek, ekipmanlarımızı modernleştirdik. Bu sayede vatandaşlarımıza daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı amaçlıyoruz" şeklinde konuştu.

5-yilda-25-yeni-arac-1.jpg

Sorgun Belediyesi, yaptığı yatırımlarla birlikte ilçenin genel altyapısını güçlendirmeye devam ederken, araç filosundaki yeniliklerle de teknik kapasitesini artırarak vatandaşlara daha etkili bir belediyecilik hizmeti sunmayı sürdürüyor.

Etiketler :
İlgili Haberler