10 yıl önce İstanbul’dan Yozgat’a geldi! Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor

10 yıl önce İstanbul’dan Yozgat’a geldi! Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Yozgat’ta 10 yıl önce hizmet vermeye başlayan sahipliğini Deniz Ahmet Şahin’in yaptığı Moda Fiyaka markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

A+A-

Yozgat’ta 10 yıl önce hizmet vermeye başlayan sahipliğini Deniz Ahmet Şahin’in yaptığı Moda Fiyaka markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Hazır giyimin kişiye özel üretime dönüştürerek Yozgat’tan tüm Türkiye’ye Moda Fiyaka markasını emin adımlarla daha ileriye taşıyan Şahin, Esentepe mevkiinde yeni adresinde geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başladı.

Moda Fiyaka Sahibi Deniz Ahmet Şahin, Yozgat’ta yaklaşık 10 yıl önce çalışmaya başladıklarını belirterek, “Moda Fiyaka olarak memleketimizde yaklaşık 10 yıl önce başlamıştık. Pazartesi itibari ile yeni yerimizi açtık. Burada daha güzel hizmet verebiliyoruz. Pandemiden dolayı resmi açılışımızı yapmadık. Resmi açılışımızı biraz daha yasaklar kalktıktan sonra yapmayı hedefliyoruz” dedi.

“MEMLEKETİMİZİ SEVİYORUZ”

Yozgatlılara hizmet vermekten mutluluk duyduklarını dile getiren Şahin, “Moda Fiyaka olarak Altınyıldız’ın bayiliğini aldık. Diğer ürünlerimiz, kendi ürün ve markamızla da devam ediyoruz. Burada günlük kıyafet, takım elbise, kot ve keten pantolon, ayakkabı, kravat gibi bir erkeğin gelip rahat bir şekilde her türlü ve her tarzdan giyebileceği Yozgat’ın hizmetine getirdik. Memleketimizi seviyoruz. İlimize daha güzel bir hizmet için refah bir ortamı sizler için açtık” şeklinde konuştu.

img-1057.jpg

“İSTANBUL’DA BAŞLADIM”

Mağazadan alınan kıyafetlerin terzilik işlemlerinin de gerçekleştirildiğinin altını çizen Şahin, “Yaklaşık 15 yıl İstanbul’da bu işe başlamıştım. Çeşitli firmalarda da çalıştım. Terziliği de aynı zamanda mağazacılık ile birleştirdik. Bize gelen müşterilerimiz ölçüsünü alıp olmayan yerlerini orijinalliğini bozmadan terzilik hizmetini de atölyemizde ücretsiz veriyoruz. Hedefime bir şekilde ulaştım diyebilirim. Yaklaşık 10 yıl önce Yozgat’ta 20 metrekarelik bir terzi dükkanında başlamıştım. 8 yıldır da mağazacılık yapıyoruz. Böyle bir yer kurmak benim hayalimdi. Aynı zamanda yine terziliği bırakmadan kendim bizzat ilgilenerek hizmet veriyorum. Hedeflerimiz var. Hedefimiz kendi markamızı yaymaktır. Yozgat’ın markası olarak gurur duyacağı bir şekilde bu markayı taşımak istiyoruz. Moda Fiyaka olarak anayol üzerinde yeni şubemizde hizmet veriyoruz. Novada AVM üzerinde hizmet veriyoruz. Burası nezih bir ortam. Müşterilerimiz çarşı merkezde otopark sıkıntısı çekiyordu. Burada 50 araçlık bir otopark alanı bulunmakta. Burada rahat bir şekilde gelip alışverişlerini yapabilirler” ifadelerini kullandı.